آموزش برنامه نویسی اندروید مشهد

آموزش اندروید مشهد

مرکز تخصصی آموزش برنامه نویسی اندروید براساس ساخت پروژه های عملی

مفاد دوره :

ظاهر گرافیکی حرفه ای-ارتباط با سرور-کار با پایگاه داده - کار با پی اچ پی و ....

پیش نیازها؟

بدون نیاز به پیش زمینه قبلی (صفر تا 100)

پروژه ی نهایی دوره "آموزش برنامه نویسی اندروید مشهد":سفارش آنلاین غذا

دراین پروژه تمامی تکنیک ها و مباحثی که برای انجام هر اپلیکیشنی مورد نیاز هست بکار گرفته شده و پس از درک  و آنالیز کردن کامل کدهای این پروژه و انجام دادن آنها بصورت قدم به قدم کاراموز اعتماد به نفس  کافی رو برای ساخت انواع پروژه بدست می آورد.

چرا که به مباحثی مسلط شده که شالوده ی انجام عملی همه ی پروژه های دیگر هست.

از مهمترین آنها که بخاهیم نام ببریم:

طراحی متریال دیزاین برای ساخت ظاهر گرافیکی اپلیکیشن-نرمالسازی و طراحی جداول دیتابیس-ارتباط با سرور-کار با پی اچ پی -کار با ویدیو های آنلاین و آفلاین-تصاویر -ذخیره سازها و ....بسیاری دیگر از مباحث که میتوانید تصاویر و ویدیویی از اجرای آن را در زیر مشاهده کنید.

اسپلش آموزش برنامه نویسی اندروید مشهد

مزایای شرکت در این دوره :

ببینید دوستان  گرامی :

تجربه ای که هر برنامه نویسی پس از سالها سعی و تلاش و سروکله زدن با انواع مباحث بدست میاورد بر این است که :

اگر بدون انجام یک پروژه ی جامع  و کامل که صفر تا صد آن را خودش بسازد , اگر صدها مبحث رو به صورت جداگانه و تیکه به تیکه بلد باشد ,باز هم نمیتواند یک پروژه با اعتماد به نفس تمام ایجاد کند.چون کنار هم گذاشتن مباحث و هماهنگی آنها و نیز خطایابی آنها مهمترین اصل هست که باید حتما در حین انجام پروژه ی جامع به آنها مسلط شود.

بهمین دلیل ما اساس کار آموزش را در این دوره تماما بر اساس ساخت قطعه پروژه های عملی و در انتها تبدیل کردن آنها به یک پروژه ی بزرگ و جامع که همه قطعات را در خود بکار گرفته  قرار دادیم.به اضافه ی مباحث بیشتر که حین انجام پروژه باز بهش مسلط میشید....

پیش نیازهای دوره :

برای شرکت در این دوره  "آموزش برنامه نویسی اندروید در مشهد" به پیش نیازی احتیاج ندارید.

فقط تفاوتی که وجود داره اینه که افرادی که قبلا آشنایی دارن برای انجام تمارین  منزل نیازه 1یا 2 ساعت وقت بزارن .ولی افرادی که از صفر شروع میکنند بعنوان مثال باید 3 ساعت وقت بزارن.

درخروجی کار تفاوتی ندارد.ولی درحین دوره زحمتی که باید فرد مبتدی بکشد بیشتر هست.

 شهریه:

به جهت حفظ کیفیت  آموزشی و کوتاه شدن مدت زمان کل دوره :

جلسات بصورت خصوصی یک یا دونفره برگزار میشود .تا بشود تخصصی روی هر کاراموز خووب کار کرد و  رضایتش را تامین نمود.

شهریه ی کل دوره تا خروجی گرفتن پروژه ی سفارش انلاین غذا و کالاها: 900 تومان میباشد که به نسبت کلاسهای عمومی که شهریه ای بین 700 تا 1 تومان دارند به کررات کیفیت بالاتر بوده و کاملا بر اساس ساخت پروژه های عملی  میباشد..(نحوه ی پرداخت بصورت نقد یا اقساط  میباشد که در صورت پرداخت نقد شامل 100تومان تخفیف میشوید)

کلاس عمومی :اگر هم کسی تمایل داشت کلاس عمومی شرکت کند شهریه دوره 600 میباشد.که البته سطح پیشرفتش به اعضای کلاس وابسته ست...و تا به پروژه ی نهایی برسند ممکن هست به دوره ی اضافی هم کشیده شوند.

 تنظیم تایم مشاوره رایگان و کسب اطلاعات تکمیلی:

09331200560 مدیر آموزش و سفارش پروژه های برنامه نویسی(آقای آفرین)

پروژه درخواست تاکسی آنلاین

پروژه ی درخواست آنلاین تاکسی

با سه پنل راننده-مسافر-ناظر و مدیر

ابتدا کاربر توسط گوشی موبایلش که به اینترنت وصل هست پس از تعیین کردن مبدا و مقصد سفرش از روی نقشه , درخواست تاکسی میکند و ناظر که شخص ثالث این پروژه هست پس از بررسی درخواست کاربر آن را تایید میکند و بالا فاصله این درخواست بین تمام ماشین های اون دوروبر پخش میشود. اولین راننده ای که این درخواست رو تایید کند این سفر را از آن خود کرده و پس از تماس گرفتن با مسافر و هماهنگی با آن سفر درون شهری خود را آغاز میکند. در این سفر تمام مسیرهایی که راننده پیمایش میکند از طریق جی پی اس ردیابی شده و تحت نظر و کنترل ناظر قرار میگیرد و امنیت مسافر تامین میشود.

توضیحات بیشتر
این مقاله قسمتی از مباحث تخصصی اندروید هست که در پروژه ی نهایی ساخت سفارش آنلاین غذا در دوره ی آموزش اندروید مشهد قرار گرفته و برای درک و ساخت اون پروژه به شدت به کاراموز کمک میکند.