آموزش طراحی سایت در مشهد|کلاس آموزش طراحی سایت در مشهد
آموزش تخصصي برنامه نويسي asp.net
کلاس آموزش asp.net در مشهد
به دنياي برنامه نويسي Asp.net with C# خوش آمديد!

بهترين راه فراگيري برنامه نويسي asp.net و کسب درآمد از آن اينست که آموزشهايي بر اساس ساخت پروژه هاي عملي ببينيد و توانمند به توليد پروژه هاي عملي شويد.


ما مدعي هستيم که در عرض 2 و نيم ماه شما را به يک برنامه نويس حرفه اي asp.net توانمند به برنامه نويسي چند لايه تبديل خواهيم کرد و شما پس از گذراندن اين دوره به سه طريق ميتوانيد درآمد عالي کسب کنيد:
1. فروشگاه آنلاين طراحي شده در اين دوره نمونه کارشما ميشود جهت استخدام و کارکردن در شرکت هاي مختلف برنامه نويسي.
2. فروشگاه آنلاين طراحي شده در اين دوره را ميتوانيد برروي اينترنت قرار دهيد و به فروش کالا و تجارت آنلاين بپردازيد.
3. خود فروشگاه را ميتوانيد با تغيير کالاهاي موجود در آن به انواع فروشگاهها بفروشيد. سوال:آيا تو اين دوره فقط آموزش هاي ساخت فروشگاه داده مي شود؟ بقيه وب سايت ها يعني غير فروشگاهي چه ميشود؟ پاسخ: علت اينکه ساخت فروشگاه انلاين ملاک آموزش گرفته شده است اينست که: معمولا فروشگاه هاي آنلاين جزو سخت ترين و کاملترين وب سايت ها ميباشند که در آن مهمترين قسمت هاي برنامه نويسي و طراحي وب سايت از جمله شي گرايي,طراحي و نرمالسازي ديتابيس, کار با ذخيره سازهاي مختلف,ساخت پنل مديريت,طراحي گرافيک و ظاهري زيبا و ... بکار گرفته ميشود و کسي که بتواند فروشگاه آنلاين طراحي کند 100% هر وب سايت ديگري را به راحتي ميسازد و برايش بسيار ساده خواهد بود

اهداف کلی این دوره:
توانايي کاراموز به توليد پروژه هاي وِيژه بازارکار

راهنمای کاربران

ثبت نام خود را می توانید از طریق  فرم زیر انجام دهید.پس از واریز وجه ثبت نام  قطعی شده و تایم کلاس شما تنظیم خواهد شد.جهت کسب هرنوع اطلاعاتی در خصوص دوره  ثبت نام کرده می توانید با ایمیل  aliafarinaspasp@gmail.com و یا شماره مستقیم  09331200560 مهندس آفرین  تماس حاصل کنید.

 

مشخصات دوره:
مدرس: مهندس علي آفرين
پیش نیاز: پيش نياز ندارد.افراد در هر سطحي ميتوانند شرکت کنند.
چنانچه کاربر آشنايي قبلي با برنامه نويسي داشته باشد تمارين و پروژه هايي که بعنوان تمرين بايد در خانه انجام دهد را بعنوان مثال طي 2 ساعت تکميل ميکند.ولي اگر آشنايي قبلي اصلا نداشته باشد و از پايه شروع کرده باشد بايد 3الي 4 ساعت وقت بگذارد.در خروجي تفاوتي ندارد فقط زحمت خود کاراموز کمي بيشتر ميشود.

مدت زمان دوره: 30ساعت خصوصي-20جلسه 90دقيقه اي
تاریخ برگزاری: طبق خواسته شما
محل برگزاری کلاس ها: راهنمايي2 علم گستر
نحوه پرداخت شهریه: بصورت يکجا با تخفيف
نصف شهريه جلسه اول و نصف چک به تاريخ يکماه بعداز ثبت نام

هزینه دوره: 580000
ویژگی: آموزش ها بصورت پروژه محور

سرفصل های آموزشی:

نکته :سرفصل ها بطور کلي بيان شده است.جزييات هر بخش را ميتوانيد بصورت حضوري به شکل پرينت شده از مهندس آفرين-استاد مربوطه -در محل مجتمع آموزشي دريافت نماييد.

  1. بخش اول: طراحي ظاهر گرافيکي سايت توسط css,photoshop,html
  2. بخش دوم :کار با پايگاه دده sql server و گزارش گيري هاي مهم
  3. بخش سوم: ترکيب بخش هاي قبلي با برنامه نويسي Asp.net بر پايه سي شارپ و شروع ساخت يک فروشگاه کامل اينترنتي با امکانات ظاهر گرافيکي عالي-پنل مديريت قوي- کاتالوگ محصولات-سبد خريد-فرايند تسويه حساب-عضوگيري-ورود سيستم - جستجو و ...
  4. براي مشاهده ي نمونه کارهاي کاراموزان و پروژه هاي انجام شده توسط مهندس آفرين و نيز اينکه در پايان دوره خروجي شما چگونه خواهد بود حضورا تشريف بياوريد.تا با ديدي باز و آگاهي کامل شروع کنيد.