آموزش برنامه نویسی سی شارپ در مشهد|کلاس آموزش سی شارپ در مشهد
آموزش تخصصي برنامه نويسي سي شارپ بصورت چندلايه
کلاس آموزشی c# در مشهد
اين دوره براي کساني طراحي شده است که با زبان سي شارپ يا آشنايي نداشته و يا اينکه C# را به صورت تجربي بر اساس ساخت پروژه انجام نداده اند و يا به صورت خود آموز مثلا در دانشگاه سپري کرده اند. نکته :تازمانيکه يک پروژه منسجم که تمام کدهاي برنامه نويسي را کنارهم به کاربگيرد انجام ندهيد برنامه نويسي را در حد مبتدي بلد خواهيد بود. ما ابتدا گل و هسته برنامه نويسي سي شارپ را که مفاهيم شي گرايي است را بطور کامل به کاراموز آموزش داده و مثالها و تمارين لازم انجام خواهد شد و بلافاصله پس از آن پروژه اي عملي را در دست خواهيم گرفت.بعنوان مثال يک پروژه حسابداري که کاملا بصورت برنامه نويسي چندلايه طراحي شده است و کافيست اين پروژه را به شرکت هاي مختلف برنامه نويسي که برنامه نويس استخدام ميکنند ارايه دهيد تا به قدرت و تبهر شما در سي شارپ پي ببرند. سوال شماره 1: اين دوره چه ويژگي و مزيت هايي هايي دارد؟ پاسخ: کمتر جايي پيدا ميشود که ابتدا در همان جلسه اول گل برنامه نويسي و هسته اصلي اين زبان را ارايه دهند و بلافاصله پس از آن به سراغ يک پروژه کاملا عملي آن هم بر اساس برنامه نويسي چند لايه در سي شارپ بروند.اکثرا شي گرايي را به آخر دوره موکول ميکنند و کاربردهاي آن را در دوره پيشرفته شان ميگويند که در هر حال دوبرابر بايد هزينه و وقت صرف کنيد تا مسلط شويد.يعني دو تا دوره برويد.ولي ما يک دوره کامل برگزار ميکنيد و 100% خروجي را تضمين ميکنيم.احتياج به هيچ دوره اضافي ديگري پس از اين دوره جامع نداريد. و دوم اينکه چطور ممکنه در عرض 30 ساعت برنامه نويس حرفه اي شد؟آخه برنامه نويسي دنياي گسترده اي داره و غير قابل باوره که در عرض اين چند ساعت بشود.چطو ممکنه ؟؟؟جواب قانع کننده ميخوام تا مطمئن شوم و دوره را با ديدي باز آغاز کنم
اثبات :در اکثر موسسات آموزشي و حتي کلاسهاي خصوصي وقت هر جلسه بيشتر صرف تايپ متون و کدهاي برنامه نويسي ميشود ( تازه اگرشانس بياوريد خطاي نوشتاري هم بوجود نيايد) مثلا فرض کنيد ميخواهند قطعه کدي را به شما بياموزند که کارش ورود به سيستم و تشخيص هويت کاربر است.40% وقت صرف توضيحات و آناليز کد و اينکه چطوري کار ميکند ميشود و 60% وقت صرف نوشتن کدها ورفع خطاهاي نوشتاري ميشود.و اين ماجرا براي تمامي جلسات تکرار ميشود.
مسلما اگر با چنين اصولي آموزش صورت بگيرد تعداد ساعات خيلي بيشتري نياز دارد و براي اينکه شما به يک برنامه نويس حرفه اي تبديل شويد دوره هاي متعدد با صرف هزينه هاي گزاف لازم است.
اما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ما طبق تجربه اي 9ساله راه حل بسيار بهتري داريم تا شما را راحتتر به هدف برسانيم.
اصول آموزش هاي تخصصي ما در کلاس هاي خصوصي برنامه نويسي سي شارپ به اين شکل است که:
قطعه پروژه هاي آموزشي شما مثل قطعات يک پازل توسط مهندس آفرين قبلا در خانه نوشته شده و تست شده است.و شما فقط کافيست کلاس تشريف بياوريد که
اولا کدها برايتان آناليز کامل شده - توضيحات کامل برايتان داده شود و به چشم خروجي آن را ببينيد و سپس درک شخصي خودرا بصورت فارسي لابه لاي کدها جاساز کنيد
ثانيا با درک کامل مفاهيم و انجام تمارين تکميلي که هر جلسه براي خانه بريده ايد وجلسه بعدش در کلاس تحويل داده ايد - پازل خود را که در اصل يک پروژه کامل شده از مباحث آموزشي تان هست را تکميل کنيد.و ...
به يک برنامه نويس حرفه اي سي شارپ با توانايي توليد انواع پروژه اي حسابداري و اپليکيشن هاي ويندوزي تبديل شويد.

اهداف کلی این دوره:
توانايي کاراموز به توليد پروژه هاي وِيژه بازارکار

راهنمای کاربران

ثبت نام خود را می توانید از طریق  فرم زیر انجام دهید.پس از واریز وجه ثبت نام  قطعی شده و تایم کلاس شما تنظیم خواهد شد.جهت کسب هرنوع اطلاعاتی در خصوص دوره  ثبت نام کرده می توانید با ایمیل  aliafarinaspasp@gmail.com و یا شماره مستقیم  09331200560 مهندس آفرین  تماس حاصل کنید.

 

مشخصات دوره:
مدرس: مهندس علي آفرين
پیش نیاز: پيش نياز ندارد.افراد در هر سطحي ميتوانند شرکت کنند.
چنانچه کاربر آشنايي قبلي با برنامه نويسي داشته باشد تمارين و پروژه هايي که بعنوان تمرين بايد در خانه انجام دهد را بعنوان مثال طي 2 ساعت تکميل ميکند.ولي اگر آشنايي قبلي اصلا نداشته باشد و از پايه شروع کرده باشد بايد 3الي 4 ساعت وقت بگذارد.در خروجي تفاوتي ندارد فقط زحمت خود کاراموز کمي بيشتر ميشود.

مدت زمان دوره: 30ساعت خصوصي-20جلسه 1ونيم ساعته
تاریخ برگزاری: طبق خواسته شما
محل برگزاری کلاس ها: راهنمايي2 علم گستر
نحوه پرداخت شهریه: بصورت يکجا با تخفيف
نصف شهريه جلسه اول و نصف چک به تاريخ يکماه بعداز ثبت نام

هزینه دوره: 580000
ویژگی: آموزش ها بصورت برنامه نويسي چندلايه

سرفصل های آموزشی:

نکته :سرفصل ها بطور کلي بيان شده است.جزييات هر بخش را ميتوانيد بصورت حضوري به شکل پرينت شده از مهندس آفرين-استاد مربوطه -در محل مجتمع آموزشي دريافت نماييد.

  1. بخش اول: مفاهيم شي گرايي در سي شارپ
  2. بخش دوم: پايگاه داده Sql server
  3. بخش سوم:گرافيک ظاهري نرم افزار
  4. بخش چهارم:ترکيب مباحث قبلي + برنامه نويسي چند لايه در سي شارپ و خروجي نرم افزار حسابداري
  5. بخش پنجم:گزارش گيري بر اساس کريستال ريپورت و ساخت پروژه نصب براي مشاهده ي جزييات هر بخش و نمونه کارهاي کاراموزان و پروژه هاي انجام شده توسط مهندس آفرين و نيز اينکه در پايان دوره خروجي شما چگونه خواهد بود حضورا تشريف بياوريد.تا با ديدي باز و آگاهي کامل شروع کنيد.