آموزش سئو و بهینه سازی وب سایت در مشهد
دوره تخصصي آموزش سئو و بهينه سازي سايت
کلاس آموزشی سئو در مشهد
مهمترين چيزي که کاراموز پس از گذراندن دوره هاي تخصصي برنامه نويسي پيدا ميکند اينست که چطوري براي وب سايت يا فروشگاه اينترنتي خود مشتري پيدا کند و به کسب درآمد بپردازد.
اگر فروشگاهي داريد که با وجود تمام تبليغاتي که بصورت آفلاين انجام ميدهيد مثلا روزنامه - بنر - تراکت و ... در ماه 5 نفر خريد ميکنند و درآمد شما از آن زياد راضي کننده نيست.بايد به فکر چاره اي بيفتيد و کاري کنيد که ماهيانه 5 تا ده برابر آن فروش داشته باشيد.تنها راهي که ميتواند شما را از اين مخمصه نجات دهد سئو ميباشد.
سئو يا بهينه سازي سايت براي موتور جستجو, يک سري استراتژي و تکنيک هايي را گويند که با استفاده از آن مي توانيد ميزان بازديدکنندگان به سايت شما و رتبه آن در صفحه نتايج موتورهاي جستجو از جمله گوگل را بالا ببريد.
ما تمام آنچه را که سبب ميشود سايت شما در صفحه اول گوگل نشان داده شود را بصورت فشرده و کامل آموزش ميدهيم.سرفصل هاي اين دوره را مشاهده کنيد

اهداف کلی این دوره:
هدايت سايت به صفحه اول گوگل

راهنمای کاربران

ثبت نام خود را می توانید از طریق  فرم زیر انجام دهید.پس از واریز وجه ثبت نام  قطعی شده و تایم کلاس شما تنظیم خواهد شد.جهت کسب هرنوع اطلاعاتی در خصوص دوره  ثبت نام کرده می توانید با ایمیل  aliafarinaspasp@gmail.com و یا شماره مستقیم  09331200560 مهندس آفرین  تماس حاصل کنید.

 

مشخصات دوره:
مدرس: مهندس علي آفرين
پیش نیاز: پيش نياز ندارد.افراد در هر سطحي ميتوانند شرکت کنند.
چنانچه کاربر آشنايي قبلي با برنامه نويسي داشته باشد تمارين و پروژه هايي که بعنوان تمرين بايد در خانه انجام دهد را بعنوان مثال طي 2 ساعت تکميل ميکند.ولي اگر آشنايي قبلي اصلا نداشته باشد و از پايه شروع کرده باشد بايد 3الي 4 ساعت وقت بگذارد.در خروجي تفاوتي ندارد فقط زحمت خود کاراموز کمي بيشتر ميشود.

مدت زمان دوره: بيست و يک ساعت خصوصي - چهارده جلسه يک ونيم ساعته
تاریخ برگزاری: طبق خواسته شما
محل برگزاری کلاس ها: راهنمايي2 علم گستر
نحوه پرداخت شهریه: بصورت يکجا با تخفيف
نصف شهريه جلسه اول و نصف چک به تاريخ يکماه بعداز ثبت نام

هزینه دوره: 500000
ویژگی: آموزش ها بصورت عملي برروي سورس سايت اعمال ميشود

سرفصل های آموزشی:

نکته :سرفصل ها بطور کلي بيان شده است.جزييات هر بخش را ميتوانيد بصورت حضوري به شکل پرينت شده از مهندس آفرين-استاد مربوطه -در محل مجتمع آموزشي دريافت نماييد.

  1. بخش کلي اول: بهينه سازي ساختار سايت
  2. بخش دوم:بهينه سازي محتوا
  3. بخش سوم: شبکه هاي اجتماعي
  4. بخش چهارم: لينک بيلدينگ
  5. بخش پنجم: رتبه و ملاک هاي سئو
  6. بخش ششم:افزايش سرعت سايت
  7. و ... جزييات بصورت حضوري ارائه ميشود.