آموزش برنامه نویسی اندروید مشهد-ساخت اپ درخواست تاکسی-سفارش غذا


آموزش مجازی برنامه نویسی اندروید مشهد


بهترین راه فراگیری برنامه نویسی اندروید , حضور مرتب در کلاس  و انجام تکالیف  و پروژه های واگذار شده به کاراموز پایان هرجلسه  و نیز رفع خطا و سوالات کاراموزان در جلسه بعدش میباشد.این  یک پشتیبانی کامل است که کاراموز را 100%  به موفقیت میرساند.

شاید شما جزو افرادی باشید که علاقه زیادی به برنامه نویسی اندروید دارند و یا برای تحقق هدفی خاص در زمینه کاری تان مجبور به فراگیری هرچه سریعتر این زبان برنامه نویسی فوق العاده باشید .اما به دلایلی خاص امکان حضور در کلاس حضوری را نداشته باشید.

این دلایل میتواند یکی از موارد زیر باشد که از ذهن شما عبور میکند:
1.در اینکه کلاس خصوصی سریعترین و باکیفیت ترین روش هست هیچ شکی نیست اما بهرحال فعلا شرایط مالی و اقتصادی مناسبی ندارم.کلاس عمومی هم  بخاطر اینکه با چند نفر سطح علمی متفاوت باید بشینم  و مدت زمان طولانی ای  طول میکشد زیاد مطلوبم نیست.تازه  در عمومی باید متحمل هزینه ای 2برابر بشوم چون معمولا  به دوره دوم کشیده میشود و وقت مناسب برای اینکه همه ی مطالب داخلش گفته  شود و جود ندارد.

2. خیلی درگیر کار هستم و سرم به شدت شلوغه .نمیتونم هفته ای 2 , 3 بار در کلاس حضوری شرکت کنم.

3.حوصله ی اینکه  تو خیابونهای شلوغ و پرترافیک کلاس برم رو ندارم.

4.مکان زندگی ما شهرستان یا شهری دیگر است و اینکه برای شرکت در کلاس  از راه دور بیام کلاس برام سخته و اصلا امکان شرکت در کلاسهای حضوری رو ندارم.
و  بسیاری از دلایل شخصی دیگر...

لذا توصیه ای که برای شما داریم این است که  از سیستم آموزش مجازی و ویدیویی ما استفاده کنید.
چون  تمام مشکلاتی که در بالا گفته شد در این سیستم  حل میشه .
روال آموزش در این سیستم به این شکل است که :
تمامی مباحث و جلسات هر دوره  بطور کامل ضبط شده هست بصورت ویدیو درآمده و به همراه فایلها و تمارین و پروژه های هر جلسه قابل تهیه میباشد.با هزینه ای بسیار کمتر از شرکت در کلاس .


مراحل دریافت جلسات:
به محض خرید هر جلسه لینک دانلود آن جلسه ویدیویی به همراه تمامی ضمیمه ها و فایلهایش فعال شده و میتوانید استفاده نمایید.و پس از تسلط به آن جلسه سراغ جلسه ی بعدش بروید.سوال :اگه بخایم فلان قدر هزینه دوره غیرحضوری بدیم کلاس نریم - خوب  این شهریه برابر با کلاس عمومی هست چرا کلاس عمومی که استادهم هست و هزینه ش هم همین قدره نرم؟
جواب:
شما در کلاس عمومی با چند نفر دیگر که از لحاظ سنی و سطح عملی متفاوت هستند  مینشینید و اگه یک نفر خطای ساده ای بخورد  استاد برود سروقتش وقت بقیه تلف میشه. پس میزان پیشرفت شما به اعضای کلاس وابسته میشود و  منطقا هیچ تضمینی نمیشود داد.و طبق تجربه معمولا به دوره دوم هم کشیده میشود و باید متحمل شهریه مجدد برای مباحث تکمیلی ش بشوید .و از همه بدتر اینکه 5,6 ماه طول میکشد.اما در این سیستم صفر تاصد را ما تضمینی در خدمتتان هستیم.چه تضمینی؟تضمین به خروج  پروژه کاملا عملی و کاربردی تا پایان دوره.

لذا انتخاب با شماست!!!